KosztWin 4.14 : Licencja jednostanowiskowa

KosztWin 4.14

Instalacja licencji jednostanowiskowej

* Zalecany dostęp do internetu.

Pobierz i uruchom instalator (rozmiar pliku ok. 9,5 MB)
Uruchomiony program poprowadzi instalację.

inst_1

Program INSTALACYJNY kopiuje do wybranych folderów :

Kliknij "DALEJ" i postępuj zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie


inst_1

 • Zaznacz rodzaj licencji (jednostanowiskowa)
 • Wpisz numer licencji
 • Kliknij OK

  Jeśli komputer na którym instalujesz KosztWin jest podłączony do internetu to okienko programu REGISTER.EXE będzie wyglądało tak:
  inst_1
  Wpisz w odpowiednie pole kod dostępu i kliknij OK.
  Uzupełnij jeśli chcesz pozostałe pola i kliknij REJESTRUJ.

  Poprawna rejestracja zostanie potwierdzona odpowiednim komunikatem.

  Jeśli komputer na którym instalujesz wersję jednostanowiskowa KosztWin nie ma dostępu do internetu to konieczne będzie uzyskanie kodu aktywacyjnego za pomocą faksu lub telefonu postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi w okienku takim jak poniżej :
  inst_1

  Skopiuj lub wydrukuj nr Licencji oraz kod weryfikacyjny i wyślij faksem lub SMS-em.
  Zamknij okno przyciskiem ANULUJ.
  Po otrzymaniu kodu aktywacji telefonicznej uruchom ponownie program REGISTER.EXE i wpisz go w pole w dolnej części okienka i kliknij OK.
  Uruchom ponownie program KosztWin i rozpocznij liczenie kosztorysów. Przy pierwszym uruchomieniu programu KosztWin konieczne będzie jeszcze wprowadzenie 8-mio cyfrowego kodu dostępu (aktywacji) właściwego dla instalowanej wersji programu. (np. Kod dla wersji 4.1x jest inny niż dla wersji 4.0x czy 3.1x).

  UWAGA ! dla licencji jednostanowiskowej możliwa jest DEINSTALACJA LICENCJI. i późniejsze zainstalowanie na jej innym komputerze lub tym samym komputerze. W tym celu należy wybrać funkcję USTAWIENIA-->DEAKTYWACJA PROGRAMU (PRZENIEŚ LICENCJE NA INNY KOMPUTER).
  inst_1
  W otwartym okienku proszę wpisać kod rejestracyjny (taki sam jak przy instalacji) i zatwierdzić OK W czasie wykonywania deinstalacji komputer musi mieć dostęp do internetu.